Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Mestská polícia Zvolen
 
 

Kontroly zamerané na čistotu a verejný poriadok Vytlačiť
 

Na základe vlastných zistení a podnetov občanov vo veci silného znečisťovania verejných priestranstiev asociálmi, vykonala MsP Zvolen viacero šetrení. Počas mesiacov Marec a Apríl príslušníci MsP vykonávali monitorovanie verejno-prístupných miest v našom meste a kontrolami mapujú aj naďalej priľahlé mestské časti sídliska, neosvetlené odľahlé oblasti a pravidelne sa zaoberajú skládkami a znečistením verejných priestranstiev.
V lokalitách, kde dochádza k najčastejšiemu znečisťovaniu verejného priestranstva a v prípadoch, že je na mieste prichytený páchateľ, alebo zistený pôvodca skládky, je príslušníkmi MsP Zvolen dohliadnuté na to, aby sa vzniknutý odpad odstraňoval pôvodcami tohoto znečistenia. Pokiaľ je pôvodca skládky neznámy, MsP Zvolen uvedené miesto objasňuje a znečistenú lokalitu oznámi Odboru výstavby životného prostredia a dopravy pri MsÚ Zvolen.
Nakoľko v tomto období dochádza k väčšiemu výskytu skládok a znečistených miest, chceme požiadať o spoluprácu občanov mesta Zvolen, aby podávali podnety a oznámenia podobných prípadov aj naďalej. Zároveň žiadame, aby v prípade porušovania verejného poriadku, neváhali, kontaktovať MsP Zvolen a vlastnou iniciatívou tým prispeli k vyčisteniu nášho mesta.

Fotoalbum z vykonaných akcií si môžete pozrieť TU.

fotka8.jpg

 

 

 


 
 

dnes je: 18.10.2019

meniny má: Lukáš

podrobný kalendár

webygroup


Úvodná stránka