Prechod na navigáciu Hlavné menu
Mestská polícia Zvolen
 
 

Mestská polícia v piatok vykonala rozsiahlu akciu pri pancierových vlakoch, Višňovskom parku a na železničnej stanici.Vytlačiť
 

Mestská polícia v piatok vykonala rozsiahlu akciu pri pancierových vlakoch, Višňovskom parku a na železničnej stanici.

V piatok dňa 19.8.2016 v čase od 08.00 hod. - 13.00 hod. bola vykonaná rozsiahla akcia hliadok mestskej polície a štátnej polície, zameraná na dodržiavanie verejného poriadku v okolí železničnej stanice, autobusovej stanice a vo Višňovskom parku a pri pancierových vlakoch.   Hlavným zámerom  bolo zabezpečiť právny stav v týchto  častiach, kde dochádza k častému porušovaniu zákona občanmi-asociálmi. Pri tejto akcii mestská polícia kontrolovala 11 osôb pričom zistila spolu trinásť porušení zákona v otázkach verejného poriadku, kde sa jednalo zväčša o konzumáciu alkoholických nápojov na verejnom priestranstve a znečisťovanie verejného priestranstva. Vo všetkých prípadoch sa jednalo  väčšinou o občanov rómskeho pôvodu a bezdomovcov. Vo každom z prípadov zjednala mestská polícia na mieste nápravu verejného poriadku a osoby porušujúce zákon z miesta vykázala.

Mestská polícia bude pokračovať v hliadkovaní týchto lokalít a zabezpečovať právny stav na miestach, kde ako je známe v okolí Višňovského parku a Železničnej stanice  dochádza k častému porušovaniu verejného poriadku.

 


 
 

dnes je: 17.7.2018

meniny má: Bohuslav

podrobný kalendár

webygroup


Úvodná stránka