Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Mestská polícia Zvolen
 
 

Príhovor Náčelníka

Vážení spoluobčania,

dovoľte mi, aby som Vám predstavil oficiálnu stránku Mestskej polície Zvolen (ďalej len „MsP“).              

Od júla 2015 zastávam funkciu náčelníka MsP a som rád, že Vám touto cestou môžem priblížiť prácu príslušníkov MsP, poskytnúť dôležité informácie a cenné rady. Nájdete tu záznamy z činnosti MsP, organizačnú štruktúru, projekty zamerané na prevenciu, oznámenia, udalosti a články, či už o prípadoch policajných zásahov alebo výsledkoch práce príslušníkov MsP.

Za prioritu považujem bezpečnosť občanov a ochranu ich majetku, preto bude mojou snahou dohliadať na to, aby každý príslušník konal operatívne a funkčne. Pre MsP je nevyhnutnosťou získať si dôveru, podporu a uznanie od občanov mesta Zvolen a v neposlednom rade profesionálny rešpekt.  Pripravujeme projekt, v ktorom budú jednotlivé okrsky rozdelené na rajóny s určenými ulicami. Tieto ulice budú pridelené konkrétnym príslušníkom, na ktorých sa každý občan bude môcť s dôverou obrátiť so svojim problémom alebo podnetom (viac v pripravovanej sekcii (Spoznajte svojho policajta). Za ďalšie dôležité oblasti považujem čistotu mesta Zvolen a problematiku parkovania na zeleni a chodníkoch.

Činnosť MsP sa v mnohých prípadoch nezaobíde bez pomoci občanov. Všímajme si svoje okolie! V prípade, že dochádza k ohrozeniu života, zdravia, majetku, narúšaniu verejného poriadku alebo k inej protiprávnej činnosti, je potrebné, aby občania túto skutočnosť bezodkladne nahlásili na  tiesňovú linku MsP Zvolen č. 159 a to z dôvodu operatívneho prešetrenia veci na mieste.

Vaše podnety, oznámenia a sťažnosti môžete vybaviť aj osobne na útvare MsP v kancelárii náčelníka v stránkových hodinách každú stredu od 14:00 - 16:00 h.

Verím, že spoločnými silami a vzájomnou spoluprácou zlepšíme verejný poriadok a bezpečnosť obyvateľov nášho mesta.

Prajem veľa úspechov a spokojnosti.

Mgr. Juraj Chabada

náčelník MsP Zvolen

 


 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup


Úvodná stránka