Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Mestská polícia Zvolen
 
 

Mestská polícia Zvolen

Vyhlásenie MsP k piatkovej noci Vytlačiť
 

Mestská polícia vo Zvolene ostro odsudzuje agresívny čin z piatkovej noci na námestí SNP a vyjadruje sústrasť príbuzným obete útoku.

Zároveň prijímame zvýšené bezpečnostné a preventívne opatrenia. V uliciach mesta zvyšujeme aktivitu peších hliadok a motohliadok. Počas dňa a noci bude na pešej zóne pôsobiť hliadková činnosť príslušníkov mestskej polície a zvýšený dohľad budeme zabezpečovať aj cez kamerový systém. Prioritne sa ešte viac zameriame na rýchle a rázne riešenie problémov s jednotlivcami a skupinami neprispôsobivých občanov - asociálov, ktorí najmä na námestí, staniciach, parkoch a pred obchodnými domami porušujú zákonnosť.

Občianske hliadky budeme naďalej prioritne inštruovať do oblastí Zvolen - Balkán, ul. Sokolská, železničná a autobusová stanica, parkov, škôl a pod. Veríme, že prijaté opatrenia zvýšia ochranu našich občanov. Záleží nám na pocite bezpečia u občanov a návštevníkov nášho mesta.

V súvislosti so smutnou udalosťou, rušíme hudobné vystúpenie Police Team, plánované na utorok 18.12. 2018 vo Vianočnej dedine, na Námestí SNP vo Zvolene.

Naše mesto a jeho hlavné námestie patria slušným ľuďom a kladieme dôraz na to, aby sa nebáli ísť na ulicu, ale naopak sa cítili bezpečne. Prosíme občanov, aby aktívne spolupracovali s mestskou políciou. Vždy, keď zistíte porušenie zákona buďte nápomocní a pomáhajte nám chrániť spoločné záujmy verejného poriadku.

Záleží nám na vašej dôvere.

znak.png


 
 

dnes je: 26.6.2019

meniny má: Adriána

podrobný kalendár

webygroup


Úvodná stránka